Autoři Revoluční angličtiny 3. generace 

Mgr. Martina Králíčková

Narodila se v Praze, kde také absolvovala sportovní gymnázium. Poznala velmi dobře naše školství. Od první třídy základní školy se učila německy a od čtvrté třídy rusky. Patřila mezi pět nejlepších studentů na sportovním gymnáziu Přípotoční v Praze. Na Lékařské fakultě Karlovy univerzity v Praze dosáhla na nejvyšší prospěchové stipendium.

Velice ji zajímalo, jak z lékařského hlediska funguje lidský mozek při učení. Zajímala se o to, jak se může naučit průměrný člověk nadprůměrné znalosti. Ne nadprůměrný člověk. Neboť takový si najde metodu vhodnou pro sebe a jemu podobné, ale to většině lidí nevyhovuje. Protože studium klasické medicíny ji v tomto ohledu zklamalo, rok před získáním lékařského diplomu opustila studia a odjela do Itálie, kde se pět let učila italsky a anglicky a hledala alternativní cesty k lepšímu využití lidského mozku.

Přestože ve škole dosahovala u cizích jazyků výborné výsledky z hlediska školní metodiky, ani rusky ani německy ji škola nenaučila myslet. Stále si vše v duchu překládala. Italsky a anglicky se však myslet naučila, když použila jiné principy, v té době u nás neznámé.

Ing. Ivo Toman

Patří k těm lidem, kteří se v životě prosadili, přestože jsou zdravotně postižení. Narodil se s Tourretovým syndromem. Má viditelné i slyšitelné tiky a navíc je dysgrafik. Vystudoval gymnázium a Vysokou školu lesnickou a dřevářskou ve Zvolenu. Nejdříve se věnoval výrobě nábytku, ale pak ho zaujal přímý prodej. Začal prodávat, školit a o přímém prodeji napsal 4 knihy.

Stále více přemýšlel o příčinách úspěchů a neúspěchů jednotlivců i firem. V roce 1998 proto založil mezinárodní společnost TAXUS International. Ta funguje jako laboratoř, kde testuje, co v praxi funguje a co ne. Studoval také, jak funguje lidský mozek a jak se to dá využít v životě i podnikání. V roce 2002 se přestěhoval do Prahy.

Ivo Toman je spoluautorem Revoluční angličtiny (2004), Revoluční němčiny Taxus Learning (2005), Revoluční angličtiny II. generace a Revoluční angličtiny 3. generace. Je také autorem vzdělávacích video školení s názvem Instinkt zabijáka - Marketingová psychologie.

Jsou to návody, jak uspět v podnikání. Tyto návody popírají řadu tradičních obchodních postupů, přitom jsou vysoce účinné. 

V poslední době se věnuje školením v oblasti Marketingové psychologie, strategie, vedení lidí a osobního růstu. Také nahrává motivační nahrávky na CD a DVD.

Ivo Toman byl v roce 2008 oceněn zařazením do Almanachu 1000 Leaders of Czech Republic.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace