Na jakých typech zařízení se mohu z Vašeho portálu učit?
Aktivní část výuky probíhá ONLINE a funguje na všech typech zařízení. Například na počítačích s operačním systémem Windows, MAC nebo LINUX. Můžete se učit i na Tabletech, mobilních telefonech nebo Smart TV a to v případě, že máte přístup k internetu.

Pasivní poslech probíhá také online a funguje na všech typech zařízení a nebo si můžete nahrávky stáhnout a poslouchat je i tam kde nemáte přístup k internetu. Například ve vlaku nebo v autě.


Co získám zakoupením Revoluční angličtiny 3.generace?
Kdekoli na světě, kde máte internetové připojení se můžete aktivně učit, nebo poslouchat anglické rozhovory. Získáte možnost stáhnout si část pasivního poslechu. 


Jak si mám objednat?  
Při zakoupení Revoluční angličtiny 3. generace, budete vyzváni k vyplnění registračního formuláře a fakturačních údajů. Následně zaškrtnete políčko se souhlasem s obchodními podmínkami. Objednávku dokončíte platbou pomocí zabezpečené platební brány GoPay, která umožní více metod platby. O platbě budete informování na Vaší emailovou adresu zadanou v objednávce.

Mohu zaplatit Revoluční angličtinu dobírkou?
Revoluční angličtinu 3. generace nelze platit dobírkou. Nejdená se o fyzický produkt a proto není co bychom Vám zaslali poštou na dobírku. Pokud máte s objednávkou nebo placením na platební bráně gopay problém, zavolejte nám prosím na naší zelenou linku 800 182 987, rádi Vám s objednávkou pomůžeme.


Za jak dlouho se mohu začít učit?
U většiny způsobů plateb můžete začít během několika minut. U platby bankovním převodem to může trvat 1-3 dny. 


Co je platební brána GoPay?
GoPay je český, rychlý, internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých platebních metod na českém internetu. GoPay je zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.


Jak lze v platební bráně GoPay platit?
Platit může kreditní kartou, okamžitými online platbami (podporuje většina Českých a Slovenských bank). Platit můžete i bankovním převodem nebo mobilním telefonem. Více informací o platebních metodách se dozvíte na stránce GoPay.


Mohu si změnit fakturační údaje na vystavené faktuře?
Fakturační údaje pro již vytvořenou fakturu nelze měnit. 


Co mám dělat, když jsem zapomněl heslo?
V přihlašovacím formuláři kliknete na tlačítko "Zapomněli jste heslo?", které se nachází pod přihlašovacím formulářem. 


Jak si mohu změnit své přihlašovací heslo?
Heslo si můžete změnit na stránce "Upravit profil", která se zobrazí po přihlášení v pravém horním rohu.


Jak si mohu vyzkoušet demoverzi zdarma?
Na úvodní stránce klikněte na tlačítko “Vyzkoušet ZDARMA”. Po vyplnění Vaší emailové adresy Vám bude zaslán ověřovací email, který bude obsahovat odkaz pro dokončení odemknutí demoverze.


Kde najdu fakturu (daňový doklad) od Revoluční angličtiny?
Faktura Vám bude zaslána na Váš email, ihned po připsání platby na náš GoPay účet.


Lze zakoupit produkty bez DPH?
Portál tento způsob nákupu neumožňuje.


Mohu platit v eurech?
Česko anglická verze Revoluční angličtiny 3. generace neumožňuje platit v jiných měnách, pouze v českých korunách.


Proč je grafický design tak jednoduchý?
To je záměr, aby vás nic nerozptylovalo. Mohli jsme to samozřejmě udělat složitější, ale narušovalo by to vaše soustředění. Efektní kudrlinky by vaši pozornost nasměrovaly jinam než na spojení zraku se sluchem


Jak se liší Revoluční angličtina 3. generace od 2. generace a Revoluční angličtiny TAXUS Learning?
Rozsah a pasivní vytváření anglického prostředí jsou stejné u všech verzí. Revoluční angličtina 3. generace však má převratně zlepšenou aktivní část výuky o proti 2. generaci, která šla pouze na počítačích s CD mechanikou a operačním systémem Windows. Systém Karaoke s doslovnými překlady a libovolnou možností opakování nemá žádná jiná metoda. Je to nyní nejvýkonnější systém učení. 


Co když si počítač přeinstaluji? Nebo mi ho někdo ukradne?
U 3. generace se přihlašujete ke svému Online účtu a proto nezáleží na tom z jakého zařízení se připojíte.


Máte to ve formátu MP3?
Ano. Pasivní část výuky si můžete stáhnout i ve formátu MP3.


Proč nejsou pro začátečníky jednoduché věty?
Protože pak byste se naučili jen jednoduché věty. Jenže cizinci s vámi nemluví jednoduše. Mluví nanejvýš zřetelně, a to je rozdíl. Z výzkumů vyplývá, že z těžších vět si zapamatujete jednodušší části vět. Z jednodušších vět vám zůstanou v hlavě jen ty nejjednodušší. A z jednoduchých jen ty nejprimitivnější. To ale není nejlepší cesta k tomu, abyste se naučili cizí jazyk.

Postupem od jednoduchého ke složitému se „vyrábějí“ věční začátečníci. Ti začnou, dojdou do desáté lekce, skončí a opět začnou od první lekce podle jiné metody. Umí jen gramatické základy. A navíc jsou na sebe naštvaní, že jsou hloupí. Nejsou hloupí, jen mají špatný systém.

Tento problém Revoluční angličtina 3. generace vyřešila tím, že máte věty z praxe, a ne školní fráze, se kterými se v životě nesetkáte.

Karaoke verze má další obrovskou výhodu. Při aktivním učení si jednotlivé věty můžete opakovaně přehrávat libovolně dlouho, až se vám dostanou do paměti. Normální celé věty jsou pro mozek lepší než příliš krátké věty nebo jednotlivá slova.


Někdy se mi zdá, že je to rychlé. Možná byste tam měli nechat chvíli čas pro pochopení. Mohu si sám volit rychlost řeči řečníků?
To by bylo jen na škodu. Zde platí totéž, co u předchozího dotazu. Mnohem lepší je, přehrávat si danou pasáž opakovaně libovolně dlouho. Tak si to nejlépe zapamatujete. Když s někým budete mluvit, také vám nedá čas. Také si to můžete kdykoli zastavit mezerníkem nebo myši.


Proč to u Karaoke samo nepřeskočí na další větu?
Protože každý jsme jiný a jsme na jiné úrovni. Někomu to stačí přehrát jednou a někdo potřebuje vícekrát. Proto je nejlepší, když si to každý řídí sám podle sebe.


Někdy nechápu český doslovný překlad. Je to dost krkolomné. Proč není namluvený i český překlad?
To je záměr. Váš mozek samovolně hledá správná řešení. Kdybyste však hned dostali řešení, ochudili byste se o tzv. Aha efekty, kdy na to sami přijdete. A pokud je to moc těžké, dole pod větami najdete poznámky s vysvětlivkami.


Proč někdy není doslovný překlad přesný a proč tutéž věc překládáte někdy tak a jindy jinak?
Abyste byli schopni najít rozdíly. Tím, že tyto rozdíly najdete, máte zpětnou vazbu, že už pronikáte do tajů angličtiny.

Mimochodem, všechny překlady jsou správné.

Hraje to i na počítačích Apple?
Ano, Revoluční angličtina 3. generace funguje na všech typech zařízení.

Jak rychlé potřebuji internetové připojení?
Doporučujeme internetové připojení, minimálně 2Mb/s. Pro aktivní část výuky. Pasivní část si můžete stáhnout, proto není důležité jak rychké máte připojení.

Je i jiná možnost než počítač?
Ano. Můžete se učit například na Vašem tabletu nebo mobilním telefonu. 

Nefunguje stahování pasivní části?
Po poslední aktualizaci Google Chrome se stahování ne vždy povede, na ostranění problému usilovně pracujeme.

Jak je to s výukou na SmarTV?
Oficiálně nemůžeme zaručit plnou funkčnost na různých typech SmartTV.

Jak dlouho denně se mám učit?
Aktivně asi 20 minut najednou. Pasivně poslech  si však můžete pouštět potichu na pozadí, jak dlouho chcete. Čím déle, tím lépe.

 

 

Nenašli jste odpověď na Vaší otázku?

Zavolejte v pracovní dny v čase 9:00 - 17:00 na zelenou linku 800 182 987. 

Budete mluvit s živým člověkem, ne s automatem. .

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace