Obchodní podmínky

1.      Všeobecná ustanovení

1.1. Společnost TAXUS International s.r.o., dále jen „provozovatel“, IČ: 25399268, zastoupená jednatelem Ing. Ivem Tomanem, je provozovatel internetového obchodu na internetové adrese  www.anglictinaprosamouky.cz.  

1.2. Zakoupením produktu Revoluční angličtina 3. generace nebo registrací k demoverzi uživatel stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

1.3. Cena Revoluční angličtiny 3. generace je uvedena jako koncová cena včetně DPH. Uživatel souhlasí s cenou produktu Revoluční angličtina 3. generace poskytovatele.

1.4. Provozovatel je plátce DPH.

1.5. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné.

1.6. Odesláním objednávky nebo žádosti o demoverzi uživatel výslovně souhlasí se zasíláním dalším informací z webu www.anglictinaprosamouky.cz , www.ivotoman.cz a motivace.cz jako i informací o jiných projektech provozovatele. Tyto informace mohou být zasílány emailem nebo SMS a z odběru se můžete kdykoli odhlásit postupem uvedeným na konci informačního sdělení.

1.7. Objednávka je po odeslání automaticky potvrzena emailem. Pokud potvrzovací email nepřijde do 48 hodin, uživatel kontaktuje provozovatele emailem na adresu info@anglictinaprosamouky.cz nebo telefonicky na čísle +420 800 182 987.

1.8. Tyto obchodní podmínky se mohou změnit a provozovatel není povinen informovat o změně podmínek zákazníky. Aktuální znění může zákazník najít na této stránce.

1.9. Platba probíhá přes platební bránu GoPay. Kontaktní údaje budou předány do platební brány GoPay pro předvyplnění formuláře na dokončení platby.

 

2.      Práva a povinnosti Poskytovatele

2.1. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

2.2. Provozovatel internetového obchodu na internetové adrese www.anglictinaprosamouky.cz tímto prohlašuje a zavazuje se, že svěřená osobní data nebude bez souhlasu vlastníka těchto dat jakkoliv poskytovat třetí osobě.

2.3. Vyplněním registračního formuláře, nebo závazné objednávky v rámci internetového obchodu, dává uživatel provozovateli souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

2.4. Provozovatel má povinnost nastavit uživateli přístupová práva k produktům do dvou pracovních dnů po obdržení celé úhrady Revoluční angličtiny 3. generace.

2.5. Provozovatel neodpovídá za jakékoliv přerušení či výpadky připojení k internetu poskytovaného třetími osobami

2.6. Provozovatel má právo předčasně ukončit bez náhrady přístup uživatele k zakoupeným produktům, když uživatel poruší některý článek těchto obchodních podmínek.

2.7. Provozovatel má dále právo ukončit bez náhrady přístup uživatele k produktům v následujících případech:

2.7.1. Pokud je produkt jednoho uživatele přehrán více než 10x  z různých IP adres během 24 hodin.

2.7.2. Na internetových stránkách třetích stran se vyskytnou přístupové údaje a další materiály provozovatele obsahující personalizované identifikační prvky uživatele.

2.7.3. Provozovatel zjistí pokusy uživatele technicky ovlivnit způsob přehrávání Revoluční angličtiny 3. generace.

 

3.      Nemožnost odstoupení od smlouvy 

3.1. Uživatel bere na vědomí, že vzhledem k elektronické povaze webového portálu má spuštění Revoluční angličtiny 3. generace stejné následky jako porušení originálního obalu video a audio nahrávek ve smyslu §53 odst. 8. písm. d) Zákona č. 40/1964 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Kupující uživatel tedy v důsledku této skutečnosti nemá právo od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu, pokud svým jednáním uskuteční čin analogický k porušení originálního obalu videonahrávky, zejména pokud produkt přehraje.

3.2. V případě výpadku serveru, na kterém jsou produkty nahrány, nemá uživatel žádný nárok na finanční kompenzaci nebo vrácení zaplaceného poplatku.

 

4.      Personifikace uživatele

4.1. Uživatel souhlasí s tím, že přístup a přehrávání Revoluční angličtiny 3. generace není anonymní. Provozovatel zaznamenává IP adresu každého přístupu spolu s přístupovými údaji uživatele, které jsou pro přehrávání použity.

4.2. Součástí Revoluční angličtiny 3. generace je i několik dalších personalizovaných zcela skrytých prvků.

4.3. Všechny zmíněné prvky jsou nedílnou součástí produktu Revoluční angličtina 3.generace i internetového portálu www.anglictinaprosamouky.cz a v případě jejich neoprávněného šíření mimo stránky provozovatele budou použity v případném soudním řízení v rámci náhrady škody vzniklé porušováním autorského zákona.

 

5.      Ochrana autorských práv

5.1. Revoluční angličtina 3. generace je autorským dílem provozovatele a ten neposkytuje uživateli právo šířit díla dále jakýmikoliv cestami elektronické, či jiné komunikace.

5.2. Uživatel si je vědom, že přístupové údaje k jeho uživatelskému účtu a zakoupenému produktu jsou tajné a nesmí je zveřejnit. Účet může využívat jen uživatel, který si produkt zakoupil a nesmí údaje podstoupit třetí straně.

5.3. Uživatel si je vědomý, že zprostředkováním přístupu do svého účtu třetí straně se uživatel dopouští porušení kupních podmínek a jeho účet může provozovatel bez oznámení a bližšího vysvětlení a bez finanční náhrady uzavřít.

5.4. Uživatel se zavazuje chránit, zabezpečit proti ztrátě, odcizení a zneužití třetími osobami své přístupové údaje, skrz které provádí autorizace přístupu k výukovému portálu www.anglictinaprosamouky.cz.

5.5. Uživatel nesmí umožnit třetím osobám, aby se přihlašovaly pod jeho přístupovými údaji. V případě, že uživatel třetí osobě takový přístup umožní, nese plnou odpovědnost za případný vznik škody jako by se zneužití dopustil sám.

5.6. Hrozí-li zneužití přístupových údajů třetí osobou, je uživatel povinen na to poskytovatele písemně upozornit. Provozovatel je v takovém případě oprávněn přihlašovací údaje k uživatelskému účtu zablokovat a vystavit uživateli nové.

5.7. Ochrana autorských práv se vztahuje také na audio nahrávky pasivního poslechu. Nahrávky z výukové části ,,pasivní poslech" jsou poskytovány pouze pro účely uživatele a je zakázáno je dále šířit třetím osobám.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace